The Hill Glamping, ormanın içerisinde bir saklı cennet olarak kurulmuş bir işletmedir. Yeşil, mavi ve kahverengi tonlarının oluşturduğu görsel şölenle rüya gibi bir tatil geçirme fırsatını konuklarına sunuyor. Aile ve arkadaş gruplarına uygunluğuyla Antalya’da kamp yapmak isteyenler için ideal. Antalya’ya 95 km olan tesis araç kiralama hizmeti sunmasıyla ulaşımı da kolaylaştırıyor.

Yalnızca yetişkinlerin konaklayabildiği tesiste üç farklı konaklama tipi bulunuyor. Bungalov Villa konaklama tipinde yalnızca 2 misafir ağırlanabiliyor. Bungalov Oda tipinde en çok 3 misafir ağırlanabiliyor. 1+0 Classic Studio konaklama tipindeyse 4 misafir ağırlanabiliyor. Tüm odalarda duş imkanı sağlanan tesiste hijyen koşulları tamamen sağlanmış.

Tesis oda-kahvaltı şeklinde imkanlar sunuyor. Bunun yanında içerisinde açık restaurantı, ala carte restaurantı ve bar bölümü de bulunuyor. Yemeklerin fazlasıyla lezzetli ve doyurucu olduğu bu tesiste aç kalmak gibi bir sıkıntınız olması mümkün değil.

Tesiste birçok aktivite mevcut. Yeşilliğin içerisinde huzur bulabilirsiniz. Aile veya arkadaşlarınızla havuzbaşı sohbetleri yapabilirsiniz. Ormanın içerisinde havuzun keyfini çıkartabilirsiniz. Araç kiralama seçeneğiyle Antalya’nın güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz.  Tenis-masa tenisi-dart gibi eğlencelerden yararlanabilirsiniz. Açık havada sinema izleme deneyimini yaşayabilirsiniz.

Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp uzun yıllar kamp ve kampçılık üzerine çalışmalar yürütmüş bir akademisyen ve kamp dostudur. Bu parodi karakter eğlence amaçlı oluşturulmuş olup kamphayati.com içerikleri profesyonel editör ve kampçılar tarafından yazılmaktadır.

Yorumlar