Sığ Liman Glamping, yeşil ve kahverengi tonlarının görsel uyumunu sonuna kadar ziyaretçisine göstererek büyülüyor. Masmavi denizin kıyısına konumlanmış işletme, ziyaretçilerini dünyada cenneti yaşatmak ister gibi planlanmış. İşletme, Selimiye merkeze 3 km uzaklıkta bulunuyor.

Ailece konaklayabileceğiniz tesiste iki tür konaklama imkanınız bulunuyor. Bunlar deniz manzaralı ve bahçe manzaralı glamping çadırlarıdır. Bahçe manzaralı glamping çadırları yan yana ve ortasında büyük yeşillik bir alan bulunmakta. Her odanın kendine ait balkonu var. Çocuklarınızla rahatça konaklayabileceğiniz bu tesise evcil hayvanlarınız da kabul ediliyor. Ancak kabul edilen evcil hayvanlar odaya ait balkonda ve tesis bahçesinde dolaşıyor. Odalara sokulmasına izin verilmiyor.

Konaklama ücretine sadece kahvaltı dahil. Kahvaltılar konukların odaları önündeki balkonlarına serpme kahvaltı şeklinde hazırlanıyor. Tesiste fast food ve ala carte restoranları gün boyu  konuklara hizmet veriyor. Yemeklerin tamamı fazlasıyla lezzetli ve porsiyonların büyüklüğü bakımından doyurucu oluyor. Öğle ve akşam öğünlerini de yine kendinize ait balkonunuzda yiyebilirsiniz. Bunun yanı sıra önceden belirterek deniz kenarına hazırlamalarını da isteyebilirsiniz.

Denizinin kum ve sığ olması sebebiyle de çocuklu aileler için güzel bir fırsat sunuluyor. Deniz kenarındaki şezlong ve şemsiyelerden faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz gibi denize girip çıkabilir ve güneşlenebilirsiniz.

Kamp Hayatı İndirimli Ürün Önerileri:

10en uygun fiyatli kamp malzemeleri - Sığ Liman Glamping

11eksiksiz kamp malzemeleri listesi - Sığ Liman Glamping

7kamp sandalyesi tavsiyeleri 2023 - Sığ Liman Glamping

14 - Sığ Liman Glamping

kamp ocagi fiyatlari 2023 - Sığ Liman Glamping

Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp uzun yıllar kamp ve kampçılık üzerine çalışmalar yürütmüş bir akademisyen ve kamp dostudur. Bu parodi karakter eğlence amaçlı oluşturulmuş olup kamphayati.com içerikleri profesyonel editör ve kampçılar tarafından yazılmaktadır.

Yorumlar