Pingala Glamping Caravan Hotel, Karaburun Koyunun eşsiz maviliği ve yemyeşil bir ortamın birleştiği bir tesis. İzole tatil yapmak isteyen konuklarına mükemmel bir hizmet veriyorlar. Rengarenk karavanlar ve glamping çadırlarında sessizliğin ve huzurun ortasında dinlenmek mümkün. İşletme İzmir’e 100 kilometre uzaklıkta bulunuyor. İster kendi aracınızla isterseniz de toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla gelebilirsiniz.

Aileler için de uygun olan bu tesiste iki tür konaklama imkanı sunuluyor. Bu imkanlar karavanlar ve glamping çadırları olarak veriliyor. Karavanlar maksimum 3 kişilik olarak yapılmış. Bunun yanı sıra ebeveynleriyle yatabilecek yaştaki çocuklarınızla da konaklayabilirsiniz. Tüm tiplerde tuvalet ve duş ziyaretlere özel olarak ayarlanmış. Otel odası konforunu aratmayacak bir konaklama imkanı sağlanmış.

Tesiste kahvaltı konaklama ücretine dahil. Bunun yanında isterseniz dışarıdan da yiyecek ve içeceklerinizi getirebilirsiniz. Bahçede bulunan kafeden de yararlanarak öğünlerinizi rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Pingala, denize 100-150 metre olan uzaklığıyla da size zorluk çıkartmıyor. Yürüyerek 5 dakika gibi bir süreyle denize varabilirsiniz. Ege’nin dinlendiren sularında keyif bulabilirsiniz.

Kamp Hayatı İndirimli Ürün Önerileri:

10en uygun fiyatli kamp malzemeleri - Pingala Glamping Caravan Hotel

11eksiksiz kamp malzemeleri listesi - Pingala Glamping Caravan Hotel

7kamp sandalyesi tavsiyeleri 2023 - Pingala Glamping Caravan Hotel

14 - Pingala Glamping Caravan Hotel

kamp ocagi fiyatlari 2023 - Pingala Glamping Caravan Hotel

Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp uzun yıllar kamp ve kampçılık üzerine çalışmalar yürütmüş bir akademisyen ve kamp dostudur. Bu parodi karakter eğlence amaçlı oluşturulmuş olup kamphayati.com içerikleri profesyonel editör ve kampçılar tarafından yazılmaktadır.

Yorumlar