Perdue, yeşil ve mavinin dip dibe olduğu eşsiz manzarasıyla size büyülü bir deneyim sunmak amacıyla oluşturulmuş bir tesistir.. Tadına doyum olmayacak Akdeniz manzarasını iliklerinize kadar depo edebilmeyi sağlar. Tesiste şehrin bütün stresini geride bırakacak ve sakinlikle baş başa kalacaksınız.

Tesiste üç farklı konaklama tipi bulunuyor. Bunlar; Superior Suite, Infinity Suite ve Garden Suite olarak adlandırılmış. Her konaklama tipinde jakuzi bulunuyor. Superior Suite diğer odaylardan ayrı olarak size özel küçük bir koydan denize girme imkanı sunuyor. Çocuklar için uygun olmayan bu tesiste çiftleri romantik bir tatil bekliyor.

Tesis oda kahvaltı konsepti sunuyor. Perdue Restaurantta güne fırından sıcacık lezzetler ile başlayabilirsiniz. Akşamı ise Akdeniz mutfağının özel reçeteleriyle ortaya çıkmış pek lezzetli tarifleriyle doyuma ulaşmak pek mümkün. Perdue Bar’da gün batımını seyrederken keyifli kokteyllerinizi yudumlayabilirsiniz.

Perdue, size mükemmel bir manzara sunmaktan daha fazlasını da yapıyor. Tesiste birden çok aktivitiye katılmak mümkündür. Zeytinyağının şifasıyla dinlendirici bir masaj deneyimi yaşayabilirsiniz. Tekne turuyla gizli koyları keşfedebilirsiniz. İçinizdeki yaratıcılığı sanat atölyesinde ortaya çıkarabilirsiniz. Partnerinizle birlikte romantik bir açık hava sineması deneyimi yaşayabilirsiniz. Yoga sayesinde ruhunuzu doyurabilirsiniz. Doğa yürüyüşlerine katılabilir, Babadağ’dan Ölüdeniz’e macera dolu bir atlayışla yamaç paraşütünü deneyimleyebilirsiniz.

Kamp Hayatı İndirimli Ürün Önerileri:

10en uygun fiyatli kamp malzemeleri - Perdue

11eksiksiz kamp malzemeleri listesi - Perdue

7kamp sandalyesi tavsiyeleri 2023 - Perdue

14 - Perdue

kamp ocagi fiyatlari 2023 - Perdue

Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp uzun yıllar kamp ve kampçılık üzerine çalışmalar yürütmüş bir akademisyen ve kamp dostudur. Bu parodi karakter eğlence amaçlı oluşturulmuş olup kamphayati.com içerikleri profesyonel editör ve kampçılar tarafından yazılmaktadır.

Yorumlar