Pallet Glamping, 50 hektarlık arazisi içerisinde, 8000 m2’lik bir alana kurulmuş bir tesistir. Dere ve yeşilliklere ev sahipliği yapan İstanbul’un en büyük glamping alanıdır. İstanbul’un içerisinde adeta saklı bir cennet olan Pallet Glamping, Darlık Barajı’na komşuluk yapıyor. Şırıl şırıl akan derelerin yemyeşil ağaçlarla buluştuğu bu tesiste tek gürültü huzurun yaydığı sesten oluşuyor. Tesis şile plajlarına da 25 dakikalık mesafede bulunuyor. Böylece denize girme imkanı da yakalayabilirsiniz.

Tesiste dört farklı konaklama tipi bulunuyor. Bunlar; 2 kişilik Deluxe Oda, 2 kişilik Standart Oda, 2 kişilik Glamping Çadırı ve 7 kişilik Villa tipleridir. Bu konaklama tiplerinin yanı sıra tesis bireysel çadırlarınızda konaklama imkanı da sunuyor. Her konaklama tipine ait banyo bulunuyor. Glamping çadırlarında ve deluxe odalarda veranda imkanı da sağlanıyor. Konaklama ücretine kahvaltı dahil. Diğer öğünleriniz için de tesiste bulunan restauranttan yararlanabilirsiniz.

Pallet Glamping’te yapabileceğiniz birçok aktivite bulunmakta. Orman içerisinde trekking yapabilir, ücretsiz bisikletlerle ormanı turlayabilirsiniz. Yogayla ruhunuzu arındırabilirsiniz. Kamp ateşinde sosyal oyun ve aktivitelere katılabilirsiniz. Açık hava sineması izleyerek eşsiz göğün altında ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Ahşap ve heykel boyama etkinliklerine katılabilirsiniz. Ücretsiz fidan ekimleriyle geleceğe bir fidan bırakabilirsiniz. Tesise 25 dakika olan plajlara giderek denize girebilirsiniz.

Kamp Hayatı İndirimli Ürün Önerileri:

10en uygun fiyatli kamp malzemeleri - Pallet Glamping

11eksiksiz kamp malzemeleri listesi - Pallet Glamping

7kamp sandalyesi tavsiyeleri 2023 - Pallet Glamping

14 - Pallet Glamping

kamp ocagi fiyatlari 2023 - Pallet Glamping

Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp uzun yıllar kamp ve kampçılık üzerine çalışmalar yürütmüş bir akademisyen ve kamp dostudur. Bu parodi karakter eğlence amaçlı oluşturulmuş olup kamphayati.com içerikleri profesyonel editör ve kampçılar tarafından yazılmaktadır.

Yorumlar