Mola Glamping Cunda,  çevreyi korumaya özen göstereren bir tesistir.  Tesiste bölgenin dokusuyla uyum sağlanmıştır. Konforlu yapısıyla ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim sunulmuştur. İçerisindeki geniş avlusu, ferah bahçesi ve havuzuyla konuklarına bir cennet vaad edilmiş. Havuz başındaki localar, yorgunluğunuzu atmanıza ve dinçleşmenize yardımcı olabilmek için planlanmış. Cunda merkeze birkaç dakika uzaklıkta olan bu tesise, ulaşımda da zorluk çekmemeniz için önlem alınmış.

Tesiste iki farklı konaklama imkanı sunuluyor. Bunlar 2 adet 3 kişinin konaklayabileceği karavanlar ve 4 adet 3 kişinin konaklayabileceği glamping çadırlarıdır. Her iki konaklama tipinde de banyo ve mutfak konuklara özel olarak ayarlanmış. Tesis ailelerin de kolaylıkla kalabileceği bir biçimde ayarlanmış.

Mola’da yeme-içme kısmı konuklara bırakılmış. Odanızdaki mutfağı kullanabilirsiniz. İsterseniz Mola’ya ait restaurant ve barlardan da ücreti dahilinde yararlanabilirsiniz. İsterseniz de kolaylıkla ulaşabileceğiniz Cunda merkezde yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Mola Glamping, denize sıfır olmasıyla konuklarına ayrı bir imkan daha veriyor. Ayvalık’ın serin sularına kendinizi bırakıp zihninizdeki negatif düşünceleri atabilirsiniz.  Bedeninizi ve zihninizi yenileyebilirsiniz. Yalnız bir durum var ki Mola’nın şezlong, şemsiye ve locaları ücretli. Giderken bunu da göz önünde bulundurmakta fayda var.

Kamp Hayatı İndirimli Ürün Önerileri:

10en uygun fiyatli kamp malzemeleri - Mola Glamping

11eksiksiz kamp malzemeleri listesi - Mola Glamping

7kamp sandalyesi tavsiyeleri 2023 - Mola Glamping

14 - Mola Glamping

kamp ocagi fiyatlari 2023 - Mola Glamping

Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp uzun yıllar kamp ve kampçılık üzerine çalışmalar yürütmüş bir akademisyen ve kamp dostudur. Bu parodi karakter eğlence amaçlı oluşturulmuş olup kamphayati.com içerikleri profesyonel editör ve kampçılar tarafından yazılmaktadır.

Yorumlar