Kozluyalı Glamping, Kozlu köyünün eteklerinde5 dönümlük bir araziye konumlanmış bir tesistir. Kuzey Ege’nin masmavi denizine açılan, zeytin ağaçlarıyla çevrelenmiş bu tesiste dinlenmek pek mümkün. Sahilinin sıcak kum renkleri, zeytin ağaçlarının yeşilliği ve denizinin maviliğiyle masallardan fırlamış bir diyarı andırıyor. Kozluyalı’da dinlenmenin ne olduğunu kelimenin tam anlamıyla anlayacaksınız.

Tesis kamp yaparken konforu arayanlar için birebir. Konaklama tipi olarak 10 adet balkabağı çadır oda sunuluyor. Nefes alan kanvas kumaştan yapılmış bu çadırlarda klima da bulunuyor. Çadır odaların hemen yanında her odaya ait olmak üzere banyo ve tuvalet imkanı sunuluyor. Çocuklu aileler için de uygun olan tesis aynı zamanda tesis patili dostlarınızı da kabul ediyor.

Tesiste kahvaltı konaklama fiyatına dahil. Tesisin bahçesinden ve tarlasından toplanmış doğal ürünler lezzetli bir deneyim sunuyor. Tesis akşam yemeği seçeneğini de ücreti karşılığında ziyaretçilerine sunuyor. Ege Bölgesi’nin eşsiz reçeteleri ve bahçeden toplanmış organik ürünler birleştiriliyor. Ortaya görüntüsüyle bile doyuma ulaştıran bir masa sunuluyor.

Binlerce yıllık tarihiyle Asos Antik Kenti ve Behramkale tesise sadece 10 dakika uzaklıkta. Bu sayede konuklara tarih yolculuğuna çıkma fırsatı sunuluyor. Tesise özel plajdan denize girme imkanınız da yok değil. Yalnızca denizi ne yazık ki taşlık biçimde. Burayı tercih edeceğinizde valizinize deniz ayakkabılarınızı koymayı ihmal etmemelisiniz.

Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp uzun yıllar kamp ve kampçılık üzerine çalışmalar yürütmüş bir akademisyen ve kamp dostudur. Bu parodi karakter eğlence amaçlı oluşturulmuş olup kamphayati.com içerikleri profesyonel editör ve kampçılar tarafından yazılmaktadır.

Yorumlar