Kocabahçe Glamping, yeşil ve mavinin iç içe geçmiş olduğu koyda sizin için eşsiz bir deneyim yaşatabilecek bir tesistir. Sessizliği seven tüm konuklarına eşsiz bir sakinlik sunuyor. Her şeyden uzakta bir kamp deneyimi için mutlaka ziyaret etmelisiniz. Kocabahçe Glamping’e karadan ulaşma imkanı bulunmuyor. Bozburun Germe Koyu’ndan işletmeye ait tekne ile alana ulaşabiliyorsunuz. Bu ulaşım konaklama fiyatına dahildir.

İster kendi çadırınızda isterseniz de bungalovlarda konaklayabilirsiniz. Kişi sayısına göre sağlanan bungalovlarda rahatsızlık çekmeden konaklayabilirsiniz. Çadır alanlarında duş ve tuvalet ortak kullanıma ait. Bungalovlarda ise tamamen odaya özel bir alan oluşturulmuş.

Tesis yarım pansiyon olarak hizmet veriyor. Bostanlardan ve denizden taptaze çeşitlerle dolu lezzetli sofralarda karnınızı doyurabilirsiniz. Geri kalan öğünlerinizi de yine tesisten karşılayabilirsiniz.

Tesis doğaya hiçbir zarar verilmeden oluşturulmuş. Ortaya konumlandırılmış oturma alanlarında ailenizle güzel sohbetler edebilirsiniz.  Tamamen işletmeye ayrılmış sahilde denizi izleyerek huzur bulabilirsiniz. Tertemiz denizinde yunuslarla dans ederek yüzebilirsiniz. Oltayla balık tutma deneyimini yaşayabilirsiniz. Doğayla bütünleşerek trekking yapabilirsiniz. Güzel bir kano deneyimi edinebilirsiniz. Masa tenisi oynayarak eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Yoga yaparak vücudunuzu esnetebilirsiniz. Masaj imkanı sayesinde vücudunuzdaki şehrin stresini ve yorgunluğunu atabilirsiniz.

Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp uzun yıllar kamp ve kampçılık üzerine çalışmalar yürütmüş bir akademisyen ve kamp dostudur. Bu parodi karakter eğlence amaçlı oluşturulmuş olup kamphayati.com içerikleri profesyonel editör ve kampçılar tarafından yazılmaktadır.

Yorumlar