Judith Glamping, Assos’un Kadırga Koyu bölgesinde konumlanmış, yemyeşil bir doğa manzarasıyla bütünleşmiş bir tesistir. Doğanın içerisinde, kendinizle vakit geçirebileceğiniz bu alanda rüya gibi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tesise ister kendi aracınızla isterseniz de toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tesiste sadece yetişkin konuklar ağırlanıyor. Bungalov ya da glamping çadırları tipinde konaklama imkanları sunuluyor. Tesise şahsi çadırlarınızı da getirebilirsiniz. Duş ve tuvaletin ortak kullanıma açık olduğu tesiste soyunma kabinleri de bulunuyor. Ayrıca patili dostlarınızın da unutulmadığı bu tesiste evcil hayvanlarınıza da yer veriliyor.

Tesiste kahvaltı, konaklama ücretine dahil. Tüm Assos manzarası karşınızdayken yemekle mi doyarsınız yoksa manzarayla mı doyarsınız bilemiyoruz. Bu durum bizim fazlasıyla kafamızı karıştırdı. Diğer öğünlerinizi de aynı şekilde tesiste bulunan restauranttan karşılayabilirsiniz. İşletmede çevreyi korumak esas olduğundan ateş yakmaya ve mangal yapmaya izin verilmiyor.

Judith Glamping, Assos denizine yaklaşık olarak 100 kilometre mesafede bulunuyor. Bu sebeple gün içerisinde yürüyerek rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Tesise ait olan şezlong ve şemsiyelerden de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Tesisin sağladığı imkanlar dahilinde trekking yapabilirsiniz. Bisiklet sürebilir ve gezilere katılabilirsiniz. Masmavi denizinde dalabilir ve olta balıkçılığı yapabilirsiniz.

Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp uzun yıllar kamp ve kampçılık üzerine çalışmalar yürütmüş bir akademisyen ve kamp dostudur. Bu parodi karakter eğlence amaçlı oluşturulmuş olup kamphayati.com içerikleri profesyonel editör ve kampçılar tarafından yazılmaktadır.

Yorumlar