Cunda Fora Glamping, sürekli betonlaşmayla savaşan bir yapıda. Misafirlerine ise karavan ve prefabrik yapılarıyla güzel bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Cunda adasının mükemmel denizinin kenarındaki mütevazı karavanlarda konaklama fırsatın sunuyor. Böylece zihninizi dinlendirebilir ve eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Tesiste yüzme havuzu, restoran, bar ve plajın mevcut olması iyi bir deneyimi yaşatan nitelikleri oluyor.

Tesiste 5 farklı konaklama tipi bulunuyor. Bunlar 2 kişilik ve 3 kişilik olmak üzere deluxe karavan, 4 kişilik deluxe karavan, deluxe bahçe odalar ve deluxe doğa odalardır. Bu konaklama tipleri hem aileler hem de çiftler için uygun özelliklere sahiptir. Odanıza özel banyolarla tamamen ev konforu sunulmaktadır.

Tesiste konaklama fiyatına kahvaltı dahildir. Yannis Restaurant’ta sunulan kahvaltıda Fora’nın organik ürünleriyle en doğalından bir öğün sizi bekliyor.  Akşam yemeği ihtiyacınızı da Cunda’nın özel reçetelerinin sunulduğu Yannis Restaurantta karşılayabilirsiniz.

Fora çok fazla aktivite sunmuyor aslına bakıldığında. Ama siz kendine ait özel plajında dinlenebilir, güneşlenebilir, denize girebilirsiniz. İsterseniz Cunda Adası’nı keşfedebilirsiniz.

‘’Misafirlerimize; Cunda Adası’nın en büyük ve en görkemli alanına kurulu, betonlaşmış yapıdan uzak, tamamen doğayla iç içe olan tesisimizde bir nebze de olsa şehir yaşamının sıkıntılarından uzaklaştırma hizmetini veriyoruz…’’ diyorlar. Sözlerinin sonuna kadar arkasında duran işletmeye hakkını vermek gerekiyor.

Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp uzun yıllar kamp ve kampçılık üzerine çalışmalar yürütmüş bir akademisyen ve kamp dostudur. Bu parodi karakter eğlence amaçlı oluşturulmuş olup kamphayati.com içerikleri profesyonel editör ve kampçılar tarafından yazılmaktadır.

Yorumlar