Club Amazon Bördübet, çam ve günlük ağaçları arasına gizlenmiş, sizi yeşile doyuracak tesis plajına 500 metre uzaklıkta bir glamping alanıdır. Ağaçların gizlediği bu tesiste ruhunuzu dinlendirmeniz mümkündür. Bu gizlenmiş alanda şehir hayatının varlığını dahi unutacaksınız. Ulaşımın son 4 km’si toprak yoldan oluşuyor. Eğer tesise şahsi arabanızla gelecekseniz ağır ağır sürmelisiniz. Uyarılmadık demeyin…

Tesis konaklamalar için birden çok seçenek sunuyor. Bunlar şu şekilde sıralanabilir. Bonibon Odalar(Glamper Car) 2 kişiden oluşan misafirler için uygun.  Küp Oda, 4 kişilik, çocuklu ailelere uygun dizayn edilmiş. Mini Bungalovlar 2 kişiden oluşan aileler için uygun. Taş Oda da 4 kişilik, çocuklu ailelere uygun dizayn edilmiş

Çingene Arabası, 3-4 kişilik gruplar veya çocuklu aileler için dizayn edilmiş . Butik Van,   Çiftler ve tek çocuklu aileler için dizayn edilmiş. Teras Oda da 2 kişiden oluşan misafirler için dizayn edilmiş. Banyo ve tuvaletler her tipe özel olarak kiminde odanın içerisinde kiminde de odayla bağlantılı olarak konumlandırılmıştır.

Konaklama ücretine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmakla birlikte, tesis yarım pansiyondur. Lezzetli yemekleriyle birlikte doyurucu öğünler sunuluyor. Mutfak ekibi ziyaretçilerinin mutluluğuna giden yoldaki en önemli durağa fazlasıyla önem göstermiş.

Tesiste birden çok aktivite bulunuyor. Ormanın ortasında bir havuz deneyimi yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde orman yürüyüşleri yapabilirsiniz. Tesisin önündeki derede kano deneyimi yaşayabilirsiniz. Müthiş manzarayı fotoğraflayabilirsiniz. Bisiklet turlarına katılabilirsiniz. El değmemiş Gökova koylarını keşfedebilirsiniz. Işık kirliliğinin olmadığı muhteşem bir ortamda gökyüzünü seyredebilir, yedi adalarda gün batımına tanık olabilirsiniz.

Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp uzun yıllar kamp ve kampçılık üzerine çalışmalar yürütmüş bir akademisyen ve kamp dostudur. Bu parodi karakter eğlence amaçlı oluşturulmuş olup kamphayati.com içerikleri profesyonel editör ve kampçılar tarafından yazılmaktadır.

Yorumlar