Bonjuk Bay, köy konseptiyle sizi ağırlayan, bohem tarzda bir küçük cennettir. Marmaris’in en güzel koylarından birine konumlanmış bu tesiste lüks bir kamp deneyimi elde edebilir. Doğayla iç içe olma fırsatını sonuna kadar kullanabilirsiniz.  Çimenlerin üzerine kurulmuş alanın etrafındaki yemyeşil ağaçlarla huzur bulabilirsiniz. Alandaki bol oksijen sayesinde fiziksel ve ruhsal olarak rahatlayabilir, stresten uzaklaşabilirsiniz. Tesise özel aracınız veya toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tesis çiftlere veya arkadaş gruplarına çok uygun. Taş ev, lotus çadırı, bungalov ve safari çadırı olmak üzere farklı konaklama imkanları sunuluyor. Lotus çadırı olarak adlandırılan konaklama tipinde banyo ortak kullanıma ait. Diğer konaklama tiplerinde ise ziyaretçilere özel olarak ayarlanmış.

Yerel çiftçilerden ve kendi bahçelerinden doğal ve taze ürünler elde ediyorlar. Bu ürünleri sevgiyle harmanlayarak lezzetli yemekler ortaya çıkartıyorlar. Bu tesiste diğerlerinden farklı bir yemek kültürü var. ‘’Dong!’’ sesini duymanızla birlikte tüm konuklarla aynı masanın etrafında toplanıp güzel yemekler yiyorsunuz.

Tesiste birçok aktivite mevcut. Güzel doğa manzarasında yogayla ruhunuzu tatmin edebilirsiniz. Şehir hayatından uzaklaşmanın verdiği huzurla yeşilin ortasında dinlenebilirsiniz. Güzel ve temiz denizinde yüzebilir veya dalabilirsiniz. Olta balıkçılığını deneyimleyebilirsiniz. Trekking ve bisiklet turlarıyla günlük egzersizlerinizi yapabilirsiniz.

Bonjuk Bay, direkt rezervasyonla ziyaretçi kabul etmiyor. Öncelikle bir talep formu doldurmalısınız ve hatta giriş için ayrıca bir referans da göstermelisiniz. Gittiğinizde de konaklama boyunca uyulması gereken kuralların bulunduğu bir listeyle karşılaşacaksınız. Tüm bunların tatil deneyiminizi iyileştirmek için yapılmış gerekli prosedürler olduğunu göz ardı etmemelisiniz.

Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp uzun yıllar kamp ve kampçılık üzerine çalışmalar yürütmüş bir akademisyen ve kamp dostudur. Bu parodi karakter eğlence amaçlı oluşturulmuş olup kamphayati.com içerikleri profesyonel editör ve kampçılar tarafından yazılmaktadır.

Yorumlar