Adrasan Relax Glamping, şehirden kaçıp doğa ile başbaşa kalmak isteyenler için inanılmaz bir kamp deneyimi sunuyor. Akdeniz ikliminin sonuna kadar hissedileceği bu tesiste şehrin kaosu ve stresini atabilirsiniz. Bu tesiste tatilinizi yapabileceğiniz gibi projelerinizi geliştirmek için kendinizi dinleyebilirsiniz.

Yeşil ve ahşap renginin görsel şöleninde bir dakika bile pişman olmadan mükemmel bir kamp tatili geçireceğinize eminiz. Kamp sahiplerinin misafirperver ve yardımsever yaklaşımlarıyla kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Tesis bungalov ve çadır konsepti olmak üzere iki farklı konaklama tipi sunuyor. Aynı zamanda kendi çadırınızı da getirmeniz mümkün. Tesiste ister ailenizle isterseniz de arkadaş grubunuzla konaklayabilirsiniz. Tesiste banyo ve tuvaletler ortak alana dahil. Bu durum sizi hiç rahatsız etmeyecek çünkü her zaman mis gibi temizlik kokuyor olacak. Ortak alanda yemek yapmak da mümkün. Herkesin kullanımına açık olan mutfakta tüm olanaklar sağlanmış biçimde.

Kamp Hayatı İndirimli Ürün Önerileri:

10en uygun fiyatli kamp malzemeleri - Adrasan Relax Glamping & Camping

11eksiksiz kamp malzemeleri listesi - Adrasan Relax Glamping & Camping

7kamp sandalyesi tavsiyeleri 2023 - Adrasan Relax Glamping & Camping

14 - Adrasan Relax Glamping & Camping

kamp ocagi fiyatlari 2023 - Adrasan Relax Glamping & Camping

Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp uzun yıllar kamp ve kampçılık üzerine çalışmalar yürütmüş bir akademisyen ve kamp dostudur. Bu parodi karakter eğlence amaçlı oluşturulmuş olup kamphayati.com içerikleri profesyonel editör ve kampçılar tarafından yazılmaktadır.

Yorumlar