Adaperest Glamping, mahremiyete önem veren kampçıların favorisi olacak bir işletmedir. Bozcaada’ya gönül vermiş kampçıların en çok tercih ettikleri alandır. Adaperest Glamping, bir ailenin bahçesine yerleşik bir karavan koymasıyla ortaya çıkmış. Sessizliği, sakinliği ve huzuru bir arada bulabileceğiniz bir ortam oluşturulmuş. Adaperest, şehir merkezine yalnızca 4 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Karavanda 3 adet yatak ve 1 adet banyo bulunuyor. 4 kişiye kadar rahatlıkla kullanılabilen bu alan, aileler tarafından da tercih edilebilir. Buzdolabı, çamaşırhane ve mutfak gibi alanların sunulmasıyla da deneyiminiz için her ihtiyaç düşünülmüş.

Bu alan da size güzel deneyimler sunuyor. Sadece size ait olan bahçede ateş yakabilirsiniz. Yeşilliğin ortasında hayaller kurabilirsiniz. Kendinizi dinleyebileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz. Ailenizle keyifli vakitler geçirebilir, doğa yürüyüşleriyle bedeninizi rahatlatabilirsiniz.

Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp
Prof. Dr. Hayati Kamp uzun yıllar kamp ve kampçılık üzerine çalışmalar yürütmüş bir akademisyen ve kamp dostudur. Bu parodi karakter eğlence amaçlı oluşturulmuş olup kamphayati.com içerikleri profesyonel editör ve kampçılar tarafından yazılmaktadır.

Yorumlar